Bize Ulaşın :
(0535) 561 06 08
Sık Sorulan Sorular
   Saç kaynak uygulaması saçlarıma zarar verir mi ?
"Saç Kaynak" uygulaması, bizim gibi; işinin uzmanı ve deneyimli kişiler tarafından yapıldığında, kesinlikle saçlarınıza bir zarar vermez.

Bununla birlikte uygulamanın zarar vermemesi için, uzman bir kişi tarafından uygulanması tek başına yeterli değildir. Bununla birlikte eklenen saçın kalitesi, uygulanan saç kaynak çeşidine göre (Keratin Kaynak - Boncuk Kaynak) yardımcı elemanlarının ; keratin ve boncuğun kalitesi de, saç kaynak uygulamasının sağlığı açısından çok önemlidir.
   Yaptırdığım kaynaklar ne kadar süre saçımda kalır ?
Yapılan saç kaynaklar 2 aydan 3 aya kadar, sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bununla birlikte yapılan saç kaynak uygulaması türüne göre "Keratin Kaynak" ya da "Boncuk Kaynak" olmasına göre saçta kalma süresi farklılıklar göstermektedir.

Bu sürenin uzunluğu yine, mevsim ve sıcaklık farklarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
   Boncuk Kaynak ve Keratin Kaynak arasındaki farklar nelerdir ?
"Boncuk Kaynak" ve "Keratin Kaynak" arasındaki en büyük fark uygulama şeklidir. Her iki kaynak uygulamasında da eklenen saçlar, gerçek insan saçıdır. Asıl dikkat edilmesi gereken şey, sökülme işlemedir. "Keratin Kaynak" uygulaması ile eklenen saçlar sökülürken, gerçek saçınıza az olmakla birlikte zarar verebilmektedir. "Boncuk Kaynak" uygulaması ile eklenen saçların sökülmesi esnasında bu olasılık çok daha düşüktür.
   Yaptırdığım Saç Kaynak daha sonra sökülebilir mi ?
Evet, yaptırdığınız "Saç Kaynak" uygulaması daha sonra sökülebilir. Sökürdüğünüz saçları daha sonra, gereken bakım yapıldıktan sonra tekrar takılabilir, eksilen saçların yerine yenileri ekleyebilirsiniz.
   Saç Kaynak uygulaması ile saçıma eklenen saçlar söküldüğünde, kendi saçlarıma kalıcı bir zarar verir mi ?
Bunun cevabı, kaynak uygulamasının türüne ve uygulamayı yapan kişinin profesyonelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kendi adımıza yaptığımız "Boncuk Kaynak" uygulamaları söküldüğünde, kendi saçlarınıza bir zarar vermeyeceğini garanti ederiz.
raosiris web design